| Επωνυμία Μάρκας: | SNOWFALL |
| Τροποποιημένο: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 200 σετ ανά μήνα |
Οροφή, Πλευρικό Τοίχωμα, Μπροστινή & Πίσω Πόρτα: FRP με πάνελ PP Honeycomb
Δάπεδο: Ατσάλινη πλάκα καρό
Πόρτα: Διπλή πίσω πόρτα με πλαίσιο πόρτας από ανοξείδωτο χάλυβα και κλείδωμα
Επιλογές Φόρτωσης: Διαθέσιμο σε CKD ή συναρμολογημένο τύπο
Κατασκευή Πάνελ: Πλαστικό ενισχυμένο με υαλοΐνες + πυρήνας κυψέλης PP Honeycomb + πλαστικό ενισχυμένο με υαλοΐνες
Πάχος GFRP: 1mm έως 2.5mm
Επιφάνεια: Αντιολισθητικό σχέδιο και σχέδιο διαμάντι
| Διάσταση | Κιβώτιο Ξηρού Φορτίου Χιονόπτωσης |
|---|---|
| Μήκος (mm) | 3160 | 4380 | 6250 |
| Πλάτος (mm) | 1740 | 2000 | 2450 |
| Ύψος (mm) | 1650 | 1920 | 2300 |
| Στοιχείο | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Τύπος Πάνελ | FRP + Honeycomb + FRP |
| Πάνελ Οροφής | 1.5mm + 18mm + 1.5mm |
| Μπροστινό Πάνελ | 1.5mm + 18mm + 1.5mm |
| Πάνελ Τοίχου | 1.5mm + 18mm + 1.5mm |
| Πάνελ Δαπέδου | 3mm Ατσάλινη Πλάκα Καρό |
| Πίσω Πόρτα | 1 ζεύγος πόρτες ανοιγόμενες από FRP κόντρα πλακέ πάχους 20mm |