| Επωνυμία Μάρκας: | SNOWFALL |
| Τροποποιημένο: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 200 σετ ανά μήνα |
Υψηλής ποιότητας στεγνό κουτί φορτίου με προηγμένες τεχνικές κατασκευής και υλικά υψηλής ποιότητας για ανώτερη απόδοση και αντοχή.
Βασικά χαρακτηριστικά:
Χρησιμοποιούμενα πρωτογενή υλικά:
Τα πάνελ σχηματίζονται υπό υψηλή πίεση χρησιμοποιώντας προηγμένη γερμανική τεχνική κενού, εξασφαλίζοντας ανώτερη ποιότητα και συνέπεια.
Τα προϊόντα μας εξάγονται παγκοσμίως εδώ και χρόνια και απολαμβάνουν εξαιρετική φήμη στις διεθνείς αγορές, συμπεριλαμβανομένων:
Βόρεια Αμερική, Νότια Αμερική, Ανατολική Ευρώπη, Νοτιοανατολική Ασία, Αφρική, Ωκεανία, Μέση Ανατολή, Ανατολική Ασία και Δυτική Ευρώπη.
| Διάσταση | 3160 χιλιοστά | 4380 χιλιοστά | 6250 χιλιοστά |
|---|---|---|---|
| Διάρκεια (L) | 3160 χιλιοστά | 4380 χιλιοστά | 6250 χιλιοστά |
| Διάμετρο (W) | 1740 χιλιοστά | 2000 χιλιοστά | 2450 χιλιοστά |
| Υψόμετρο (H) | 1650 χιλιοστά | 1920 χιλιοστά | 2300 χιλιοστά |
| Συστατικό | Σύνθεση υλικού |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | ΣΤΦ + μέλιτο + ΣΤΦ |
| Πίνακας οροφής | 1.5mm + 18mm + 1,5mm |
| Προσωρινό πίνακα | 1.5mm + 18mm + 1,5mm |
| Πίνακας τοίχου | 1.5mm + 18mm + 1,5mm |
| Πίνακας δαπέδου | 3 mm Σιδηροειδή πλακέτα |
| Πίσω πόρτα | 1 ζευγάρι κυλιόμενων θυρών από πλακέ FRP πάχους 20 mm |
* Διαθέσιμα μεγέθη προσαρμοσμένα από 2m έως 9m (Παρακαλείστε να προσδιορίσετε τις λεπτομερείς απαιτήσεις)