| Επωνυμία Μάρκας: | SNOWFALL |
| Τροποποιημένο: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 200 σετ ανά μήνα |
| Διαστάσεις | Κουβούκλιο Ξηρού Φορτίου Χιονόπτωσης |
|---|---|
| Μ (mm) | 3160 | 4380 | 6250 |
| Π (mm) | 1740 | 2000 | 2450 |
| Υ (mm) | 1650 | 1920 | 2300 |
| Τύπος Πάνελ | FRP + Honeycomb + FRP |
| Πάνελ Οροφής | 1.5mm + 18mm + 1.5mm |
| Μπροστινό Πάνελ | 1.5mm + 18mm + 1.5mm |
| Πάνελ Τοίχου | 1.5mm + 18mm + 1.5mm |
| Πάνελ Δαπέδου | 3mm Ατσάλινη Πλάκα Καρό |
| Πίσω Πόρτα | 1 ζεύγος ανοιγόμενων πορτών από FRP κόντρα πλακέ πάχους 20mm |