| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Τύπος | Με μη υφαντό ύφασμα / Χωρίς |
| Μέγεθος Κυψέλης | 8 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Πυκνότητα | 80 kg/m³ |
| Αντοχή σε Θλίψη (DIN 53421) | 1.65 MPa |
| Αντοχή σε Διάτμηση (DIN 53294) | 0.45 MPa |
| Εύρος Αποτελεσματικής Θερμοκρασίας | -15°C έως +80°C |
| Θερμική Αγωγιμότητα (0°C) | 0.01 W/mK |
| Συντελεστής Μείωσης Θορύβου (50-4.000Hz) | 20 dB |
| Απορρόφηση Νερού (Μέγιστο) | 0.1% |
| Απορρόφηση Νερού (24H) | 0.1% |
| Αναφλεκτικότητα | Κανονική |
| Πάχος | 5-450 mm |