| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο Μονάδας | SF-550 |
| Εφαρμόσιμη Θερμοκρασία | 25°C έως -20°C |
| Χωρητικότητα Ψύξης (Περιβαλλοντική Θερμοκρασία 35°C) | 0°C: 5000Kcal/5815W/19841BTU -18°C: 3100Kcal/3605W/12300BTU |
| Συμπιεστής | Μοντέλο: UX200 Κυβισμός: 200 cc/r |
| Συμπυκνωτής | Τύπος: P.F. Τύπος Ανεμιστήρα: Αξονικός Ανεμιστήρας Αριθμός Ανεμιστήρων: 2 × 1000m³/h Τάση: DC 12V / DC 24V |
| Εξατμιστής | Τύπος: Εσωτερικός σωλήνας με σπείρωμα και πτερύγια αλουμινίου Τύπος Ανεμιστήρα: Αξονικός Ανεμιστήρας Αριθμός Ανεμιστήρων: 3 × 1000m³/h Τάση: DC 12V / DC 24V |
| Κατανάλωση Ενέργειας | ≤36A (DC 12V) / ≤20A (DC 24V) |
| Ψυκτικό Μέσο | R-134a / R-404a |
| Τύπος Απόψυξης | Αυτόματη απόψυξη με θερμό αέρα |
| Δομή | Ενσωματωμένη μονάδα |
| Ηλεκτρικό Σύστημα Αναμονής (Προαιρετικό) | AC 220V / AC 380V/415V |
| Διαστάσεις | 1665 × 760 × 480 mm (65.6" × 30" × 19") |
| Καθαρό Βάρος | 106 kg |