Μονάδα ψύξης καλής απόδοσης για φορτηγά με ψύξη
| Μοντέλο μονάδας | SF-600 |
| Εφαρμόσιμη θερμοκρασία | +15°C ~ -20°C |
| Η ικανότητα ψύξης (Θερμοκρασία περιβάλλοντος 35°C) |
0°C: 6000Kcal / 6978W / 23809BTU |
| -20°C: 3700Kcal / 4303W / 14682BTU | |
| Συμπιεστήρας | Πρότυπο: QP-21 |
| Διάταξη: 200 cc | |
| Συμπιεστήρας | Τύπος: P.F. |
| Τύπος ανεμιστήρα: Αξιακός ανεμιστήρας | |
| Αριθμός ανεμιστήρων: 2 ανεμιστήρες × 1100m3/h (συνολικά 2200m3/h) | |
| Τεχνική διάταξη: | |
| Εξάτμισμα | Τύπος: εσωτερικός σωλήνας βίδα και πτερύγιο αλουμινίου |
| Τύπος ανεμιστήρα: Αξιακός ανεμιστήρας | |
| Αριθμός ανεμιστήρων: 3 ανεμιστήρες × 800m3/h (συνολικά 2400m3/h) | |
| Τεχνική διάταξη: | |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 48A (DC12V) ≤ 29,6A (DC24V) |
| Ψυκτικό | Ρ-404α |
| Τύπος απόψυξης | Αυτόματη απόψυξη με θερμό αέρα |
| Δομή | Μονάδα διαχωρισμένης άμεσης κίνησης |
| Μέγεθος / καθαρό βάρος | SF-600 Εξάπλωμα: 1250×490×360 mm / 39,5 kg |
| SF-600 Συμπιεστής: 1410×630×495 mm / 30 kg |
Τα προϊόντα μας έχουν εξαχθεί σε πολλές χώρες για χρόνια και απολαμβάνουν μεγάλη φήμη στις διεθνείς αγορές, συμπεριλαμβανομένης της Βόρειας Αμερικής, της Νότιας Αμερικής, της Ανατολικής Ευρώπης, της Νοτιοανατολικής Ασίας, της Αφρικής, της Ωκεανίας,Μέση Ανατολή, Ανατολική Ασία και Δυτική Ευρώπη.