Η μονάδα ψύξης μεταφοράς SF-550 με κινητήρα all-in-one έχει σχεδιαστεί για οχήματα θερμομόνωσης ελαφρών φορτηγών με εύρος μεγέθους 14-23m3.Αυτή η μονάδα παρέχει αξιοσημείωτες λειτουργίες ψύξης και είναι η προτιμώμενη επιλογή για το σούπερ μάρκετ, διανομή τροφίμων και ποτών και εφαρμογές φορτηγών ψύξης χοιρινού κρέατος.
Γνωστός για την σταθερή και αξιόπιστη απόδοσή του στην ψύξη, ο SF-550 συνδυάζει την αποτελεσματικότητα με την αντοχή για να ανταποκριθεί στις απαιτητικές απαιτήσεις ψύξης των μεταφορών.
| Μοντέλο μονάδας | SF-550 |
| Εφαρμόσιμη θερμοκρασία | 25°C ~ -20°C |
| Η ικανότητα ψύξης (Θερμοκρασία περιβάλλοντος 35°C) |
0°C: 5000Kcal/5815W/19841BTU |
| -18°C: 3100Kcal/3605W/12300BTU | |
| Πρότυπο συμπιεστή | UX200 |
| Μετατόπιση συμπιεστή | 200 cc/h |
| Τύπος συμπυκνωτή | Π.Φ. |
| Τύπος ανεμιστήρα συμπυκνωτή | Αξονικός ανεμιστήρας |
| Αριθμός ανεμιστήρων συμπυκνωτή | 2 ανεμιστήρες × 1000m3/h |
| Τετάρτη | Συνεχή 12V / Συνεχή 24V |
| Τύπος εξατμιστήρα | Εσωτερικός σωλήνας βίδα και πτερύγιο από αλουμίνιο |
| Τύπος ανεμιστήρα εξατμιστήρα | Αξονικός ανεμιστήρας |
| Αριθμός ανεμιστήρων ατμιστήρων | 3 ανεμιστήρες × 1000m3/h |
| Τετάρτη | Συνεχή 12V / Συνεχή 24V |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 36A (DC 12V) / ≤ 20A (DC 24V) |
| Ψυκτικό | Ρ-134α / Ρ-404α |
| Τύπος απόψυξης | Αυτόματη απόψυξη με θερμό αέρα |
| Δομή | Ενιαία μονάδα |
| Ηλεκτρικό σύστημα αναμονής (προαιρετικό) | Εναλλακτικός 220V / εναλλακτικός 380V/415V |
| Μέγεθος | 1665 × 760 × 480 mm |
| Καθαρό βάρος | 106 κιλά |