| Εφαρμόσιμη Θερμοκρασία | +15°C έως -20°C |
| Ψυκτική Ικανότητα (Θερμοκρασία περιβάλλοντος 35°C) |
0°C: 6000Kcal / 6978W / 23809BTU |
| -20°C: 3700Kcal / 4303W / 14682BTU | |
| Συμπιεστής | Μοντέλο: QP-21 |
| Κυβισμός: 200 cc/r | |
| Συμπυκνωτής | Τύπος: P.F. |
| Τύπος Ανεμιστήρα: Αξονικός ανεμιστήρας | |
| Αριθμός Ανεμιστήρων: 2 Ανεμιστήρες × 1100m³/h (σύνολο 2200m³/h) | |
| Τάση | DC12V/DC24V |
| Εξατμιστής | Τύπος: Εσωτερικός σωλήνας με βίδα και πτερύγια αλουμινίου |
| Τύπος Ανεμιστήρα: Αξονικός ανεμιστήρας | |
| Αριθμός Ανεμιστήρων: 3 Ανεμιστήρες × 800m³/h (σύνολο 2400m³/h) | |
| Κατανάλωση Ενέργειας | ≤ 48A (DC12V) / ≤ 29.6A (DC24V) |
| Ψυκτικό Μέσο | R-404a |
| Τύπος Απόψυξης | Αυτόματη απόψυξη με θερμό αέρα |
| Δομή | Χωριστή μονάδα άμεσης κίνησης |
| Διαστάσεις / Καθαρό Βάρος | SF-600 Εξατμιστής: 1250×490×360 mm / 39.5 kg |
| SF-600 Συμπυκνωτής: 1410×630×495 mm / 30 kg |