| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη Θερμοκρασία | 15°C έως -20°C |
| Ικανότητα Ψύξης (στους 0°C) | 2800 Kcal / 3256 W / 11109 BTU |
| Ικανότητα Ψύξης (στους -18°C) | 1750 Kcal / 2035 W / 6943 BTU |
| Μοντέλο Συμπιεστή | SD5H14 (Κατασκευασμένο στη Σιγκαπούρη) |
| Τύπος Συμπιεστή | Τύπου Swash plate |
| Κυβισμός | 138 cc/r |
| Λίπανση | POE |
| Τύπος Συμπυκνωτή | P.F. |
| Ανεμιστήρας Συμπυκνωτή | Ανεμιστήρας αξονικός (2 ανεμιστήρες × 1000 m³/H) |
| Τάση Συμπυκνωτή | DC12V / DC24V |
| Τύπος Εξατμιστήρα | Εσωτερικός σωλήνας με βίδα και πτερύγια αλουμινίου |
| Ανεμιστήρας Εξατμιστήρα | Ανεμιστήρας αξονικός (2 ανεμιστήρες × 1000 m³/H) |
| Τάση Εξατμιστήρα | DC12V / DC24V |
| Κατανάλωση Ενέργειας | Μεταξύ 33A (DC12V) και 16.5A (DC24V) |
| Ψυκτικό Μέσο | R-134a ή R404a |
| Τύπος Γκαζιού | Εξωτερική βαλβίδα εκτόνωσης ισοσταθμιστή |
| Τύπος Απόψυξης | Αυτόματη απόψυξη με θερμό αέρα |
| Δομή | Μονάδα άμεσης κίνησης διαχωρισμένου τύπου |
| Στοιχείο | Διαστάσεις (mm) | Βάρος (kg) |
|---|---|---|
| Εξατμιστής | 1270 × 580 × 170 mm (50" × 23" × 7") | 31.63 kg |
| Συμπυκνωτής | 1000 × 900 × 170 mm (39" × 35" × 7") | 33.87 kg |