Η μονάδα ψύξης φορτηγών SF-T318 έχει σχεδιαστεί για τη διατήρηση βέλτιστων συνθηκών θερμοκρασίας για τα φθαρμένα εμπορεύματα κατά τη μεταφορά, εξασφαλίζοντας τη φρεσκάδα και τη διατήρηση της ποιότητας.
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μοντέλο μονάδας | SF-318 |
| Εφαρμόσιμη θερμοκρασία | 20°C ~ -5°C |
| Η ικανότητα ψύξης | Θερμοκρασία περιβάλλοντος: 35°C 0°C: 1800Kcal/2093W/7142BTU |
| Συμπιεστήρας | Μοντέλο: SD5S14 Στρώση: 138 cc/r |
| Συμπιεστήρας | Τύπος: P.F. Τύπος ανεμιστήρα: Άξιο ανεμιστήρα Αριθμός ανεμιστήρων: 1 × 800m3/h |
| Τετάρτη | Συνεχή 12V / Συνεχή 24V |
| Εξάτμισμα | Τύπος: Εσωτερικός σωλήνας βίδες και πτερύγιο αλουμινίου Τύπος ανεμιστήρα: Άξιο ανεμιστήρα Αριθμός ανεμιστήρων: 1 × 1000m3/h |
| Τετάρτη | Συνεχή 12V / Συνεχή 24V |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 22A (DC 12V) / ≤ 11A (DC 24V) |
| Ψυκτικό | Ρ-134α |
| Δομή | Μονάδα διαχωρισμένης άμεσης κίνησης |
| Ηλεκτρικό σύστημα αναμονής (προαιρετικό) | Εναλλακτικός 220V / εναλλακτικός 380V/415V |
| Μέγεθος και καθαρό βάρος | SF-318 Εξάπλωμα: 790×590×170 χιλιοστά SF-318 Συμπιεστής: 800×480×180 χιλιοστά. SF-T318 Συμπιεστής: 870×700×150 mm. 21.33 kg. |