Το SF-550 είναι μια υψηλής απόδοσης ολοκληρωμένη ψυγειομηχανή φορτηγού σχεδιασμένη για αξιόπιστο έλεγχο της θερμοκρασίας σε εφαρμογές μεταφοράς.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο Μονάδας | SF-550 |
| Εφαρμόσιμη Θερμοκρασία | 25°C ~ -20°C |
| Ικανότητα Ψύξης |
Θερμοκρασία Περιβάλλοντος: 35°C 0°C: 5000 Kcal / 5815 W / 19841 BTU -18°C: 3100 Kcal / 3605 W / 12300 BTU |
| Συμπιεστής |
Μοντέλο: UX200 Κυβισμός: 200 cc/r |
| Συμπυκνωτής |
Τύπος: P.F. Τύπος Ανεμιστήρα: Αξονικός Ανεμιστήρας Αριθμός Ανεμιστήρων: 2 Ανεμιστήρες × 1000 m³/h Τάση: DC 12V / DC 24V |
| Εξατμιστής |
Τύπος: Εσωτερικός σωλήνας με σπείρα και πτερύγια αλουμινίου Τύπος Ανεμιστήρα: Αξονικός Ανεμιστήρας Αριθμός Ανεμιστήρων: 3 Ανεμιστήρες × 1000 m³/h Τάση: DC 12V / DC 24V |
| Κατανάλωση Ενέργειας | ≤36A (DC 12V) ≤20A (DC 24V) |
| Ψυκτικό Μέσο | R-134a / R-404a |
| Τύπος Απόψυξης | Αυτόματη απόψυξη με θερμό αέρα |
| Δομή | Ολοκληρωμένη μονάδα |
| Ηλεκτρικό Σύστημα Αναμονής | AC 220V / AC 380V / 415V (προαιρετικό) |
| Διαστάσεις (mm) | 1665 × 760 × 480 |
| Καθαρό Βάρος (kg) | 106 kg |
Τα προϊόντα μας εξάγονται σε πολλές χώρες εδώ και χρόνια και απολαμβάνουν μεγάλη φήμη στις διεθνείς αγορές, συμπεριλαμβανομένων:
Βόρεια Αμερική, Νότια Αμερική, Ανατολική Ευρώπη, Νοτιοανατολική Ασία, Αφρική, Ωκεανία, Μέση Ανατολή, Ανατολική Ασία και Δυτική Ευρώπη.