| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μοντέλο Μονάδας | SF-318 |
| Εφαρμοζόμενη Θερμοκρασία | 20°C ~ -5°C |
| Χωρητικότητα Ψύξης (στους 35°C) | 1800 Kcal / 2093 W / 7142 BTU |
| Μοντέλο Συμπιεστή | SD5S14 |
| Κυβισμός Συμπιεστή | 138 cc/r |
| Τύπος Συμπυκνωτή | P.F. |
| Ανεμιστήρας Συμπυκνωτή | Αξονικός Ανεμιστήρας (1 ανεμιστήρας × 800 m³/h) |
| Τάση | DC 12V / DC 24V |
| Τύπος Εξατμιστή | Εσωτερικός σωλήνας με σπείρωμα και πτερύγια αλουμινίου |
| Ανεμιστήρας Εξατμιστή | Αξονικός Ανεμιστήρας (1 ανεμιστήρας × 1000 m³/h) |
| Κατανάλωση Ενέργειας | ≤22A (DC 12V) / ≤11A (DC 24V) |
| Ψυκτικό Μέσο | R-134a |
| Δομή | Χωριστή μονάδα άμεσης κίνησης |
| Ηλεκτρικό Σύστημα Εφεδρείας (Προαιρετικό) | AC 220V / AC 380V/ 415V |
| Διαστάσεις & Βάρος Εξατμιστή SF-318 | 790×590×170 mm / 18.34 kg |
| Διαστάσεις & Βάρος Συμπυκνωτή SF-318 | 800×480×180 mm / 17.88 kg |
| Διαστάσεις & Βάρος Συμπυκνωτή SF-T318 | 870×700×150 mm / 21.33 kg |