Το SF-533 είναι μια υψηλής απόδοσης ολοκληρωμένη μονάδα ψύξης φορτηγού, σχεδιασμένη για αξιόπιστο έλεγχο της θερμοκρασίας σε εφαρμογές μεταφοράς.
| Μοντέλο Μονάδας | SF-533 |
| Εφαρμόσιμη Θερμοκρασία | 15°C ~ -20°C |
| Ικανότητα Ψύξης |
Θερμοκρασία Περιβάλλοντος: 35°C 0°C: 3300Kcal/3838W/13095BTU -18°C: 2050Kcal/2384W/8134BTU |
| Συμπιεστής |
Μοντέλο: SD7L15 Κυβισμός: 151 cc/r |
| Συμπυκνωτής |
Τύπος: P.F. Τύπος Ανεμιστήρα: Αξονικός Ανεμιστήρας Αριθμός Ανεμιστήρων: 2 Ανεμιστήρες * 1000m³/h Τάση: DC 12V / DC 24V |
| Εξατμιστής |
Τύπος: Εσωτερικός σωλήνας με βίδες και πτερύγια αλουμινίου Τύπος Ανεμιστήρα: Αξονικός Ανεμιστήρας Αριθμός Ανεμιστήρων: 2 Ανεμιστήρες * 1000m³/h Τάση: DC 12V / DC 24V |
| Κατανάλωση Ενέργειας | ≤36A (DC 12V) / ≤20A (DC 24V) |
| Ψυκτικό Μέσο | R-134a / R-404a |
| Τύπος Απόψυξης | Αυτόματη απόψυξη με θερμό αέρα |
| Δομή | Ολοκληρωμένη μονάδα |
| Ηλεκτρικό Σύστημα Αναμονής (προαιρετικό) | AC 220V / AC 380V / 415V |
| Διαστάσεις (mm) | 1665 × 760 × 490 |
| Καθαρό Βάρος (kg) | 104 kg |