Η ψυκτική μονάδα μεταφοράς SF-700 με κινητήρα έχει σχεδιαστεί για οχήματα θερμομόνωσης ελαφρών φορτηγών με όγκους από 14-23m³, προσφέροντας εξαιρετική απόδοση ψύξης.
Αυτή η αξιόπιστη μονάδα άμεσης κίνησης διαχωρισμένου τύπου είναι η ιδανική επιλογή για τη μεταφορά κατεψυγμένων τροφίμων, γαλακτοκομικών προϊόντων, φρούτων, παγωτού, νωπών αγροτικών προϊόντων και βιομηχανικών ηλεκτρονικών προϊόντων, προσφέροντας σταθερή και αξιόπιστη απόδοση ψύξης.
| Μοντέλο | SF-700 |
| Εφαρμόσιμη Θερμοκρασία | 15°C έως -20°C |
| Χωρητικότητα Ψύξης (σε περιβαλλοντική θερμοκρασία 35°C) | 0°C: 5800 Kcal |
| -18°C: 3250 Kcal | |
| Μοντέλο Συμπιεστή | QP16/QP21 |
| Κυβισμός Συμπιεστή | 215cc |
| Τύπος Συμπυκνωτή | P.F. |
| Τύπος Ανεμιστήρα Συμπυκνωτή | Αξονικός ανεμιστήρας |
| Αριθμός Ανεμιστήρων Συμπυκνωτή | 3 Ανεμιστήρες x 1000m³/h |
| Τάση | DC 12V / DC 24V |
| Τύπος Εξατμιστή | Εσωτερικός σωλήνας με βίδα και πτερύγια αλουμινίου |
| Τύπος Ανεμιστήρα Εξατμιστή | Αξονικός ανεμιστήρας |
| Αριθμός Ανεμιστήρων Εξατμιστή | 3 Ανεμιστήρες x 1000m³/h |
| Κατανάλωση Ενέργειας | ≤37.5A (DC12V) ≤22.5A (DC24V) |
| Ψυκτικό Μέσο | R-134a / R-404a |
| Τύπος Απόψυξης | Αυτόματη απόψυξη με ζεστό αέρα |
| Δομή | Μονάδα διαχωρισμένου τύπου άμεσης κίνησης |
| Διαστάσεις Εξατμιστή SF-700 | Μ570 x Π1240 x Υ240 mm |
| Καθαρό Βάρος Εξατμιστή SF-700 | 31.4 kg |
| Διαστάσεις Συμπυκνωτή SF-700 | Μ570 x Π1260 x Υ435 mm |
| Καθαρό Βάρος Συμπυκνωτή SF-700 | 54.3 kg |
| Ηλεκτρικό Σύστημα Αναμονής (Προαιρετικό) | AC 220V / AC 380V |