Η μονάδα ψύξης μεταφορών με κινητήρα SF-200 έχει σχεδιαστεί για εφαρμογές μικρο- και ελαφρών φορτηγών, παρέχοντας αξιόπιστη ψύξη για οχήματα που κυμαίνονται από 7 έως 14 κυβικά μέτρα.Αυτό το σύστημα είναι ιδανικό για τη μεταφορά ψυγείων τροφίμων, γαλακτοκομικά προϊόντα, λαχανικά και φρούτα.
Το SNOWFALL προσφέρει ευελιξία με επιλογές μεταξύ κλασικών μονάδων κίνησης κινητήρα και νέων ενσωματωμένων μονάδων υποστήριξης, εξασφαλίζοντας ολοκληρωμένη κάλυψη για όλους τους όγκους εμπορευματοκιβωτίων.
| Σχήμα | SF-200 |
| Εφαρμόσιμη θερμοκρασία | 15°C έως -18°C |
| Η ικανότητα ψύξης (Θερμοκρασία περιβάλλοντος 35°C) |
0°C:2,100 Kcal |
| -18°C:12,10 Kcal | |
| Πρότυπο συμπιεστή | SD5H11/5H14 |
| Μετατόπιση συμπιεστή | 110cc/138cc |
| Τύπος συμπυκνωτή | Π.Φ. |
| Φανατικός συσσωρευτής | 1 Αξονικός ανεμιστήρας x 1000m3/h |
| Τετάρτη | Συνεχή 12V / Συνεχή 24V |
| Τύπος εξατμιστήρα | Εσωτερικός σωλήνας βίδα και πτερύγιο από αλουμίνιο |
| Φανατικός εξατμιστής | 1 Αξονικός ανεμιστήρας x 1000m3/h |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 33A (DC12V) ≤ 16,5A (DC24V) |
| Ψυκτικό | Ρ-134α / Ρ-404α |
| Τύπος απόψυξης | Αυτόματη απόψυξη με θερμό αέρα |
| Δομή | Μονάδα διαχωρισμένης άμεσης κίνησης |
| Μέγεθος και βάρος | Αποπλύτης SF-200:Δοκιμαστικό σύστημα|160,5 kg SF-200 Συμπιεστήρας:Δοκιμαστικό σύστημα|18.2 kg Συμπιέστης SF-T200:Δοκιμαστικό σύστημα|21.33 κιλά Συμπιέστης SF-T200:Δοκιμαστικό σύστημα|23.33 κιλά |
| Ηλεκτρικό σύστημα αναμονής | Προαιρετικό |
Τα προϊόντα μας κατασκευάζονται με τα υψηλότερα πρότυπα ποιότητας, προσφέροντας ανταγωνιστικές τιμές και αξιόπιστη απόδοση.Τα προϊόντα SNOWFALL έχουν κερδίσει εξαιρετική φήμη σε αγορές σε όλο τον κόσμο, συμπεριλαμβανομένης της Βόρειας Αμερικής., Νότια Αμερική, Ανατολική Ευρώπη, Νοτιοανατολική Ασία, Αφρική, Ωκεανία, Μέση Ανατολή, Ανατολική Ασία και Δυτική Ευρώπη.