Η μονάδα ψύξης μεταφοράς με κινητήρα SF-200 είναι μια αξιόπιστη λύση για οχήματα ψύξης διατήρησης μεγέθους από 7 έως 14 μέτρα.Σχεδιασμένα για εφαρμογές μικροκυμάτων και ελαφρών φορτηγών, είναι η ιδανική επιλογή για τη μεταφορά ψυκτικών τροφίμων, γαλακτοκομικών προϊόντων, λαχανικών και φρούτων.
Το SNOWFALL προσφέρει ευελιξία με επιλογές μεταξύ κλασικών μονάδων κίνησης κινητήρα και νέων ενσωματωμένων μονάδων υποστήριξης, που καλύπτουν όλους τους όγκους των δοχείων για να καλύψουν τις ειδικές ανάγκες ψύξης.
| Σχήμα | SF-200 |
| Εφαρμόσιμη θερμοκρασία | 15°C έως -18°C |
| Δυνατότητα ψύξης (35°C περιβάλλον) | 2,100 Kcal σε 0 °C / 1,210 Kcal σε -18 °C |
| Πρότυπο συμπιεστή | SD5H11/5H14 |
| Μετατόπιση συμπιεστή | 110cc/138cc |
| Τύπος συμπυκνωτή | Π.Φ. με άξιο ανεμιστήρα (1 ανεμιστήρα × 1000m3/h) |
| Τύπος εξατμιστήρα | Εσωτερικός σωλήνας βίδα και αλουμινένιο πτερύγιο με άξονα ανεμιστήρα (1 ανεμιστήρα × 1000m3/h) |
| Τετάρτη | Συνεχή 12V / Συνεχή 24V |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 33A (DC12V) / ≤ 16,5A (DC24V) |
| Ψυκτικό | Ρ-134α / Ρ-404α |
| Τύπος απόψυξης | Αυτόματη αποψίλωση με θερμό αέρα |
| Δομή | Μονάδα διαχωρισμού άμεσης κίνησης |
| Συστατικό | Μέγεθος (mm) | Καθαρό βάρος (kg) |
|---|---|---|
| Ατμιστήρας SF-200 | Δοκιμαστικό σύστημα | 160,5 kg |
| Συμπιέστης SF-200 | Δοκιμαστική μονάδα | 18.2 kg |
| Συμπιέστης SF-T200 | Δοκιμαστικό σύστημα | 21.33 κιλά |
| Συμπιέστης SF-T200 | L920 × W660 × H200 | 23.33 κιλά |
Ηλεκτρικό σύστημα αναμονής διαθέσιμο ως προαιρετικός εξοπλισμός για αυξημένη λειτουργική ευελιξία.
Να είστε βέβαιοι ότι τα προϊόντα μας προσφέρουν υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και αξιόπιστες επιδόσεις.Τα προϊόντα μας εξάγονται σε όλο τον κόσμο εδώ και χρόνια και απολαμβάνουν εξαιρετική φήμη σε πολλές αγορές, συμπεριλαμβανομένης της Βόρειας Αμερικής., Νότια Αμερική, Ανατολική Ευρώπη, Νοτιοανατολική Ασία, Αφρική, Ωκεανία, Μέση Ανατολή, Ανατολική Ασία και Δυτική Ευρώπη.