| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο εύρος θερμοκρασίας | 15°C έως -20°C |
| Δυνατότητα ψύξης (σε 0°C) | 2800 Kcal / 3256 W / 11109 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης (σε -18°C) | 1750 Kcal / 2035 W / 6943 BTU |
| Πρότυπο συμπιεστή | SD5H14 (κατασκευασμένο στη Σιγκαπούρη) |
| Τύπος συμπιεστή | Τύπος πλάκας σφραγίσματος |
| Μετατόπιση | 138 cc/h |
| Λιπαντική | ΠΟΕ |
| Τύπος συμπυκνωτή | P.F. |
| Φανατικός συσσωρευτής | Αξονικός ανεμιστήρας (2 ανεμιστήρες × 1000 m3/h) |
| Τετάρτη | DC12V/DC24V |
| Τύπος εξατμιστήρα | Εσωτερικός σωλήνας βίδα και πτερύγιο από αλουμίνιο |
| Φανατικός εξατμιστής | Αξονικός ανεμιστήρας (2 ανεμιστήρες × 1000 m3/h) |
| Τετάρτη | DC12V/DC24V |
| Κατανάλωση ενέργειας | 33A (DC12V) έως 16,5A (DC24V) |
| Ψυκτικό | R-134a ή R404a |
| Τύπος τσουλήθρου | Εξωτερική βαλβίδα επέκτασης εξισορρόπησης |
| Τύπος απόψυξης | Αυτόματη απόψυξη με θερμό αέρα |
| Δομή | Μονάδα διαχωρισμένης άμεσης κίνησης |
| Συστατικό | Μέγεθος | Βάρος |
|---|---|---|
| Εξάτμισμα | 1270 × 580 × 170 mm (50" × 23" × 7") | 310,63 κιλά |
| Συμπιεστήρας | 1000 × 900 × 170 mm (39" × 35" × 7") | 33.87 κιλά |