| Επωνυμία Μάρκας: | SNOWFALL |
| Model Number: | SF-200 |
| Τροποποιημένο: | 2 σετ |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 150 ζευγάρια/ μήνα |
Το SF-200 είναι μια ψυκτική μονάδα μεταφοράς με κινητήρα, σχεδιασμένη για μικρά και ελαφρά φορτηγά οχήματα. Αυτό το αξιόπιστο σύστημα ψύξης είναι ιδανικό για οχήματα διατήρησης υπό ψύξη μεγέθους από 7 έως 14 μέτρα, καθιστώντας το την προτιμώμενη επιλογή για τη μεταφορά κατεψυγμένων τροφίμων, γαλακτοκομικών προϊόντων, λαχανικών και φρούτων.
Η SNOWFALL προσφέρει ευελιξία με επιλογές μεταξύ κλασικών μονάδων κίνησης κινητήρα και ολοκαίνουργιων ενσωματωμένων μονάδων εφεδρείας. Αυτή η σειρά καλύπτει πλήρως όλους τους όγκους δοχείων, διασφαλίζοντας ότι μία ή περισσότερες μονάδες θα καλύψουν τις συγκεκριμένες απαιτήσεις ψύξης σας.
| Μοντέλο | SF-200 |
| Εφαρμόσιμη Θερμοκρασία | 15°C έως -18°C |
| Ψυκτική Ικανότητα (Θερμοκρασία Περιβάλλοντος: 35°C) |
0°C: 2100 Kcal |
| -18°C: 1210 Kcal | |
| Μοντέλο Συμπιεστή | SD5H11/5H14 |
| Κυβισμός Συμπιεστή | 110cc/138cc |
| Τύπος Εξατμιστή | Εσωτερικός σωλήνας με βίδα και πτερύγια αλουμινίου |
| Τύπος Ανεμιστήρα Εξατμιστή | Αξονικός ανεμιστήρας |
| Αριθμός Ανεμιστήρων / Ροή Αέρα | 1 Ανεμιστήρας × 1000m³/h |
| Τάση | DC 12V / DC 24V |
| Κατανάλωση Ενέργειας | ≤ 33A (DC12V) / ≤ 16.5A (DC24V) |
| Ψυκτικό Μέσο | R-134a / R-404a |
| Τύπος Απόψυξης | Αυτόματη απόψυξη με ζεστό αέρα |
| Δομή | Διαχωρισμένη μονάδα άμεσης κίνησης |
| Στοιχείο | Διαστάσεις (mm) | Καθαρό Βάρος (kg) |
|---|---|---|
| Εξατμιστής SF-200 | Μ610 × Π790 × Υ180 | 16.5 kg |
| Συμπυκνωτής SF-200 | Μ520 × Π840 × Υ315 | 18.2 kg |
| Συμπυκνωτής SF-T200 | Μ610 × Π790 × Υ180 | 21.33 kg |
| Συμπυκνωτής SF-T200 | Μ920 × Π660 × Υ200 | 23.33 kg |
Ηλεκτρικό Σύστημα Εφεδρείας (Προαιρετικό Εξάρτημα)
Συνιστάται το περιβαλλοντικό ψυκτικό μέσο R134a για βέλτιστη απόδοση και συμμόρφωση με τους περιβαλλοντικούς κανονισμούς.