| Επωνυμία Μάρκας: | SNWOFALL |
| Model Number: | SF-300 |
| Τροποποιημένο: | 2 σετ |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100 σύνολα μήνα |
Η SF-300 είναι μια αξιόπιστη μονάδα ψύξης μεταφοράς με κινητήρα που έχει σχεδιαστεί για ελαφρά ψυγεία φορτηγών με όγκους εμπορευματοκιβωτίων που κυμαίνονται από 7m3 έως 23m3.Ιδανικό για τη μεταφορά ψυγείων κατεψυγμένων τροφίμων, γαλακτοκομικά προϊόντα, λαχανικά, φρούτα και παγωτά, η μονάδα αυτή παρέχει σταθερή και αξιόπιστη απόδοση ψύξης.
| Σχήμα | SF-300 |
| Εφαρμόσιμη θερμοκρασία | 15°C έως -25°C |
| Η ικανότητα ψύξης (σε θερμοκρασία περιβάλλοντος 35°C) |
0°C:2,900 Kcal |
| -18°C:1,800 Kcal | |
| Πρότυπο συμπιεστή | SD5S14 |
| Μετατόπιση συμπιεστή | 138 cc/h |
| Τύπος συμπυκνωτή | Π.Φ. |
| Τύπος ανεμιστήρα συμπυκνωτή | Αξονικός ανεμιστήρας |
| Αριθμός ανεμιστήρων συμπυκνωτή | 2 ανεμιστήρες x 1.000 m3/h |
| Τετάρτη | Συνεχή 12V / Συνεχή 24V |
| Τύπος εξατμιστήρα | Εσωτερικός σωλήνας βίδα και πτερύγιο από αλουμίνιο |
| Τύπος ανεμιστήρα εξατμιστήρα | Αξονικός ανεμιστήρας |
| Αριθμός ανεμιστήρων ατμιστήρων | 2 ανεμιστήρες x 1.000 m3/h |
| Τετάρτη | Συνεχή 12V / Συνεχή 24V |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 30A (DC12V) ≤ 18A (DC24V) |
| Ψυκτικό | Ρ-134α / Ρ-404α |
| Τύπος απόψυξης | Αυτόματη απόψυξη με θερμό αέρα |
| Δομή | Μονάδα διαχωρισμένης άμεσης κίνησης |
| Συστατικό | Μέγεθος (mm) | Καθαρό βάρος (kg) |
|---|---|---|
| Ατμιστήρας SF-300 | Δοκιμαστικό υλικό | 180,5 kg |
| Συμπιέστης SF-300 | Δοκιμαστικό υλικό | 27.1 kg |
| Συμπιέστης SF-300E | Δοκιμαστικό υλικό | 180,5 kg |
| Συμπιέστης SF-300E | L560 x W1130 x H375 | 27.1 kg |
Ηλεκτρικό σύστημα αναμονής:Εναλλακτικός 220V / εναλλακτικός 380V
Το SNOWFALL προσφέρει μια επιλογή μεταξύ κλασικών μονάδων κίνησης κινητήρα και ολοκαίνουργιων ενσωματωμένων μονάδων υποστήριξης για να ανταποκριθεί στις συγκεκριμένες απαιτήσεις μεταφοράς σας.