| Επωνυμία Μάρκας: | SNOWFALL |
| Model Number: | SF-620 |
| Τροποποιημένο: | 2 σετ |
| Τιμή: | USD 2000/set |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100 σύνολα μήνα |
Η μονάδα ψύξης μεταφοράς με κινητήρα SF-620 έχει σχεδιαστεί για ελαφριά και μεσαία φορτηγά.Μπορεί να τροφοδοτείται από κινητήρα ή να είναι εξοπλισμένο με προαιρετικό ηλεκτρικό σύστημα ψύξης αναμονής (DC220V/DC380V).
Αυτή η μονάδα είναι η ιδανική επιλογή για τη μεταφορά ψυγείων και κατεψυγμένων τροφίμων, γαλακτοκομικών προϊόντων, φρούτων, παγωτού, φρέσκων γεωργικών προϊόντων και βιομηχανικών ηλεκτρονικών προϊόντων.Η λειτουργία της ψύξης είναι εξαιρετικά σταθερή και αξιόπιστη.
Το SNOWFALL προσφέρει ευελιξία με επιλογές μεταξύ κλασικών μονάδων κίνησης κινητήρα και νέων ενσωματωμένων μονάδων υποστήριξης.Η σειρά αυτή παρέχει ολοκληρωμένες λύσεις για την κάλυψη των διαφόρων αναγκών μεταφοράς.
Η SF-620 είναι μια αξιόπιστη μονάδα ψύξης που έχει σχεδιαστεί για την ψύξη και τη διατήρηση των φρέσκων οχημάτων με μεγέθη διαμερισμάτων που κυμαίνονται από 14 έως 50 κυβικά μέτρα, με προαιρετικό εσωτερικό κλιματιστικό συσσωρευτή.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | SF-620 |
| Εφαρμόσιμη θερμοκρασία | 15°C έως -25°C |
| Η ικανότητα ψύξης (σε θερμοκρασία περιβάλλοντος 35°C) |
0°C:4900 Kcal |
| -18°C:2800 Kcal | |
| Πρότυπο συμπιεστή | ΠΡ16/ΠΡ21 |
| Μετατόπιση συμπιεστή | 163cc/215cc |
| Τύπος συμπυκνωτή | Π.Φ. |
| Τύπος ανεμιστήρα συμπυκνωτή | Αξονικός ανεμιστήρας |
| Ποσότητα και χωρητικότητα ανεμιστήρα συμπυκνωτή | 3 ανεμιστήρες × 1000m3/h |
| Τετάρτη | Συνεχή 12V/συνεχή 24V |
| Τύπος εξατμιστήρα | Εσωτερικός σωλήνας βίδα και πτερύγιο από αλουμίνιο |
| Τύπος ανεμιστήρα εξατμιστήρα | Αξονικός ανεμιστήρας |
| Ποσότητα και χωρητικότητα του εξατμιστήρα | 2 ανεμιστήρες × 1000m3/h |
| Τετάρτη | Συνεχή 12V/συνεχή 24V |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 37,5A (DC12V) ≤ 22,5A (DC24V) |
| Ψυκτικό | R-134a/R-404a |
| Τύπος απόψυξης | Αυτόματη απόψυξη με θερμό αέρα |
| Δομή | Μονάδα διαχωρισμένης άμεσης κίνησης |
| SF-620 Μετρήσεις/βάρος του εξατμιστήρα | Δοκιμαστικό υλικό |
| SF-620 Διαστάσεις/βάρος του συμπυκνωτή | Δοκιμαστικό υλικό |
| Ηλεκτρικό σύστημα αναμονής (προαιρετικό) | Εναλλακτικός 220V / εναλλακτικός 380V |