| Επωνυμία Μάρκας: | SNOWFALL |
| Model Number: | SF-700 |
| Τροποποιημένο: | 2 σετ |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100 σετ/μήνα |
Η μονάδα ψύξης μεταφοράς με κινητήρα SF-700 έχει σχεδιαστεί για ελαφρά φορτηγά και μεγαλύτερα ψυγεία οχήματα, προσφέροντας εξαιρετική απόδοση ψύξης για όγκους 14-23m³. Αυτή η αξιόπιστη μονάδα άμεσης κίνησης διαχωρισμένου τύπου είναι η προτιμώμενη επιλογή για τη μεταφορά κατεψυγμένων και ξηράντων τροφίμων, γαλακτοκομικών προϊόντων, φρούτων, παγωτού, νωπών αγροτικών προϊόντων και βιομηχανικών ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.
| Μοντέλο | SF-700 |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη Θερμοκρασία | 15°C έως -20°C |
| Χωρητικότητα Ψύξης (σε περιβαλλοντική θερμοκρασία 35°C) |
0°C: 5800 Kcal |
| -18°C: 3250 Kcal | |
| Μοντέλο Συμπιεστή | QP16/QP21 |
| Κυβισμός Συμπιεστή | 215cc |
| Τύπος Συμπυκνωτή | P.F. |
| Τύπος Ανεμιστήρα Συμπυκνωτή | Αξονικός ανεμιστήρας |
| Διαμόρφωση Ανεμιστήρα Συμπυκνωτή | 3 Ανεμιστήρες × 1000m³/h |
| Τάση Ανεμιστήρα Συμπυκνωτή | DC 12V / DC 24V |
| Τύπος Εξατμιστή | Εσωτερικός σωλήνας με βίδα και πτερύγια αλουμινίου |
| Τύπος Ανεμιστήρα Εξατμιστή | Αξονικός ανεμιστήρας |
| Διαμόρφωση Ανεμιστήρα Εξατμιστή | 3 Ανεμιστήρες × 1000m³/h |
| Τάση Ανεμιστήρα Εξατμιστή | DC 12V / DC 24V |
| Κατανάλωση Ενέργειας | ≤ 37.5A (DC12V) ≤ 22.5A (DC24V) |
| Ψυκτικό Μέσο | R-134a / R-404a |
| Τύπος Απόψυξης | Αυτόματη απόψυξη με ζεστό αέρα |
| Δομή | Μονάδα διαχωρισμένου τύπου άμεσης κίνησης |
| Διαστάσεις & Βάρος | Εξατμιστής SF-700: Μ570 × Π1240 × Υ240 mm | 31.4 kg |
| Συμπυκνωτής SF-700: Μ570 × Π1260 × Υ435 mm | 54.3 kg | |
| Ηλεκτρικό Σύστημα Αναμονής (Προαιρετικό) | AC 220V / AC 380V |