| Επωνυμία Μάρκας: | SNOWFALL |
| Model Number: | SF-550 |
| Τροποποιημένο: | 2 σετ |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100 σύνολα μήνα |
| Σχήμα | SF-550 |
| Εφαρμόσιμη θερμοκρασία | 15°C έως -25°C |
| Η ικανότητα ψύξης (Θερμοκρασία περιβάλλοντος 35°C) |
0°C: 4900 Kcal |
| -18°C: 2800 Kcal | |
| Συμπιεστήρας | Πρότυπο: QP16/QP21 |
| Διακίνηση: 163cc/215cc | |
| Συμπιεστήρας | Τύπος: P.F. |
| Τύπος ανεμιστήρα: Αξιακός ανεμιστήρας | |
| Αριθμός ανεμιστήρων: 3 ανεμιστήρες × 1000m3/h | |
| Τετάρτη | Συνεχή 12V / Συνεχή 24V |
| Εξάτμισμα | Τύπος: Εσωτερικός σωλήνας βίδες και πτερύγιο αλουμινίου |
| Τύπος ανεμιστήρα: Αξιακός ανεμιστήρας | |
| Αριθμός ανεμιστήρων: 3 ανεμιστήρες × 1000m3/h | |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 48,5A (DC12V) |
| ≤ 26,5A (DC24V) | |
| Ψυκτικό | Ρ-134α / Ρ-404α |
| Τύπος απόψυξης | Αυτόματη απόψυξη με θερμό αέρα |
| Δομή | Μονάδα διαχωρισμένης άμεσης κίνησης |
| Μέγεθος / καθαρό βάρος | Δοκιμαστικό υλικό |
| Ηλεκτρικό σύστημα αναμονής (προαιρετικό) | Εναλλακτικός 220V / εναλλακτικός 380V |