| Επωνυμία Μάρκας: | SNOWFALL |
| Model Number: | SF-T200 |
| Τροποποιημένο: | 1 σύνολο |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 50 σετ/μήνα |
| Σχήμα | SF-T200 |
| Εφαρμόσιμη θερμοκρασία | +20°C έως -18°C |
| Θερμοκρασία | Δυναμικότητα |
|---|---|
| 0°C | 2100W |
| -18°C | 1210W |
| Σχήμα | SD5H11 / 5H14 |
| Μετατόπιση | 110 cc / 138 cc |
| Τύπος | Π.Φ. |
| Τύπος ανεμιστήρα | Αξονικός ανεμιστήρας |
| Αριθμός οπαδών | 1 ανεμιστήρας × 1000m3/h |
| Τετάρτη | Συνεχή 12V / Συνεχή 24V |
| Τύπος | Εσωτερικός σωλήνας βίδα και πτερύγιο από αλουμίνιο |
| Τύπος ανεμιστήρα | Αξονικός ανεμιστήρας |
| Αριθμός οπαδών | 1 ανεμιστήρας × 800m3/h |
| Τετάρτη | 12V / 24V |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 22A (12V) ≤ 11A (24V) |
| Ψυκτικό | Ρ-134α / Ρ-404α |
| Τύπος απόψυξης | Αυτόματη απόψυξη με θερμό αέρα |
| Δομή | Μονάδα διαχωρισμένης άμεσης κίνησης |
| Συστατικό | Μέγεθος | Βάρος |
|---|---|---|
| Τ200 Εξάπλωμα | 790 × 590 × 170 | 180,62 κιλά |
| T200 Συμπιεστήρας | 920 × 660 × 210 | 23 κιλά |