| Επωνυμία Μάρκας: | Snowfall |
| Model Number: | Truck Refrigeration Units |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μέγεθος | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως 1000×800×900 mm |
| Τύπος εγκατάστασης | Προσωρινή τοποθέτηση, τοποθέτηση στην οροφή / τοποθέτηση μπροστά |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -20°C έως 15°C |
| Δυνατότητα μεταφοράς | Μεγάλο |
| Υπηρεσία | Οργανωτής κατασκευής |
| Δομή | Μονάδα διαχωρισμού άμεσης κίνησης |
| Υπόθεση | Νέο |
| Βάρος | 150 έως 600 kg |
| Τύπος εξατμιστήρα | Εσωτερικός σωλήνας βίδα και πτερύγιο από αλουμίνιο |