| Επωνυμία Μάρκας: | SNOWFALL |
| Τροποποιημένο: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 200 σετ ανά μήνα |
| Διάσταση | 3160 χιλιοστά | 4380 χιλιοστά | 6250 χιλιοστά |
|---|---|---|---|
| Διάμετρος (mm) | 3160 | 4380 | 6250 |
| Διάμετρο (mm) | 1740 | 2000 | 2450 |
| Υψόμετρο (mm) | 1650 | 1920 | 2300 |
| Τύπος οθόνης | ΣΤΦ + μέλιτο + ΣΤΦ |
| Πίνακας οροφής | 1.5mm + 18mm + 1,5mm |
| Προσωρινό πίνακα | 1.5mm + 18mm + 1,5mm |
| Πίνακας τοίχου | 1.5mm + 18mm + 1,5mm |
| Πίνακας δαπέδου | 3 mm Σιδηροειδή πλακέτα |
| Πίσω πόρτα | 1 ζευγάρι κυλιόμενων θυρών από πλακέ FRP πάχους 20 mm |