| Επωνυμία Μάρκας: | SNOWFALL |
| Τροποποιημένο: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 200 σετ ανά μήνα |
Τα κιβώτια ξηρού φορτίου μας διαθέτουν προηγμένες τεχνικές κατασκευής και υλικά υψηλής ποιότητας για ανώτερη απόδοση και ανθεκτικότητα.
Κατασκευασμένο με υλικά υψηλής ποιότητας για βέλτιστη απόδοση:
Τα πάνελ διαμορφώνονται σε υψηλή πίεση χρησιμοποιώντας προηγμένη γερμανική τεχνολογία κενού για ανώτερη ποιότητα και συνέπεια.
Η συναρμολόγηση διαθέτει διεθνή πατενταρισμένη τεχνολογία για σταθερότητα και συνέπεια. Κάθε θέση αποτελείται από πλήρη κομμάτια πάνελ συναρμολογημένα με προφίλ αλουμινίου υψηλής αντοχής.
Τα πάνελ προκατασκευάζονται σε κιτ που περιλαμβάνουν μπροστινό πάνελ, πάνελ οροφής, δάπεδο, πλευρικά πάνελ και πόρτες, και στη συνέχεια συναρμολογούνται σε μια πλήρη μονάδα.
| Διαστάσεις | 3160mm | 4380mm | 6250mm |
|---|---|---|---|
| Μήκος (mm) | 3160 | 4380 | 6250 |
| Πλάτος (mm) | 1740 | 2000 | 2450 |
| Ύψος (mm) | 1650 | 1920 | 2300 |
| Στοιχείο | Κατασκευή |
|---|---|
| Τύπος Πάνελ | FRP + Κυψελωτό + FRP |
| Πάνελ Οροφής | 1.5mm + 18mm + 1.5mm |
| Μπροστινό Πάνελ | 1.5mm + 18mm + 1.5mm |
| Πάνελ Τοίχου | 1.5mm + 18mm + 1.5mm |
| Πάνελ Δαπέδου | 3mm Ατσάλινη Πλάκα Καρό |
| Πίσω Πόρτα | 1 ζεύγος ανοιγόμενων πορτών από κόντρα πλακέ FRP πάχους 20mm |
Τα προϊόντα μας εξάγονται παγκοσμίως εδώ και χρόνια και απολαμβάνουν εξαιρετική φήμη σε αγορές όπως η Βόρεια Αμερική, η Νότια Αμερική, η Ανατολική Ευρώπη, η Νοτιοανατολική Ασία, η Αφρική, η Ωκεανία, η Μέση Ανατολή, η Ανατολική Ασία και η Δυτική Ευρώπη.