| Επωνυμία Μάρκας: | SNOWFALL |
| Τροποποιημένο: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 200 σετ ανά μήνα |
Υψηλής ποιότητας σώμα φορτηγού ψυγείου σχεδιασμένο για βέλτιστη προστασία φορτίου και ανθεκτικότητα. Διατίθεται σε διαμορφώσεις CKD (Completely Knocked Down) και συναρμολογημένες για να καλύψει διάφορες ανάγκες μεταφοράς.
Οροφή, Πλευρικά Τοιχώματα, Μπροστινή & Πίσω Πόρτα: FRP με πάνελ κυψέλης PP
Δάπεδο: Ατσάλινη πλάκα καρό
Σύστημα Πόρτας: Διπλή πίσω πόρτα με πλαίσιο από ανοξείδωτο χάλυβα και μηχανισμό κλειδώματος
Σύνθεση Πάνελ: Πλαστικό ενισχυμένο με υαλοΐνες + πυρήνας κυψέλης PP + πλαστικό ενισχυμένο με υαλοΐνες
Πάχος GFRP: 1mm έως 2.5mm
Επιφανειακή Επεξεργασία: Αντιολισθητικό μοτίβο και μοτίβο διαμαντιού
| Διαστάσεις | 3160mm | 4380mm | 6250mm |
|---|---|---|---|
| Μήκος (L) | 3160mm | 4380mm | 6250mm |
| Πλάτος (W) | 1740mm | 2000mm | 2450mm |
| Ύψος (H) | 1650mm | 1920mm | 2300mm |
| Στοιχείο | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Τύπος Πάνελ | FRP + Κυψέλη + FRP |
| Πάνελ Οροφής | 1.5mm + 18mm + 1.5mm |
| Μπροστινό Πάνελ | 1.5mm + 18mm + 1.5mm |
| Πάνελ Τοιχώματος | 1.5mm + 18mm + 1.5mm |
| Πάνελ Δαπέδου | 3mm Ατσάλινη Πλάκα Καρό |
| Πίσω Πόρτα | 1 ζεύγος ανοιγόμενων πορτών από FRP κόντρα πλακέ πάχους 20mm |